Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır?

Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır? Astral seyahat ruhun bedeni terk etmesidir yani farklı bir boyuta geçmesidir.

Astral Seyahat Nedir Nasıl Yapılır

Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır? 

Astral Seyahat Nedir?

Astral seyahat ruhun bedeni terk etmesidir yani farklı bir boyuta geçmesidir. Bu geçiş sırasında bilincimiz açık kalır kişi yaptıklarının farkındadır. Astral seyahate geçildiği anda tüm engeller ortadan kalkar artık duvarlar veya sizi engelleyecek her şey kalkmıştır. Mahallenizde ufak bir gezintiye çıkabilir ülkeler arası ülkeler arası yolculuk yapabilir hatta farklı gezegenlere bile gidebilirsiniz. Fakat astral seyahat göründüğü kadar eğlenceli olmayabilir. Astral seyahat sırasında farklı bir boyuta geçmiş olursunuz normal hayatımızda göremediğimiz veya görmek istemeyeceğimiz varlıklarla karşılaşabiliriz. Astral seyahatte bulunan tecrübeli kişilere göre bu varlıklar bize zarar veremez ama korkuya kapılmamıza sebep olurlar. Zihnimizi bulandırmak için oyunlar oynarlar ve bu durumda psikolojimize zarar verebilir. Bazı insanlar doğuştan bu konuda yeteneklidir ve istem dışı astral deneyime erişebilirler bazı insanların ise astral seyahati gerçekleştirebilmesi için belirli yöntemler kullanması gerekmektedir.

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Yönteme geçmeden önce şunu söylemek isterim ki astral seyahatin beslendiği en büyük kaynak korkudur. Astral seyahate geçiş sırasında vücudumuz belli tepkiler vermeye başlar. Bazı insanlar bu tepkilerden korkar astral deneyim yaşayamaz. Bazı insanlar ise bu deneyimi yaşar fakat ruhları ayrıldıktan sonra vücutlarını görür ve endişeye kapılırlar. Her iki durumda da ruh vücuda geri döner ve astral denemesi başarısızlıkla sonuçlanır. Bunun sayısız metodu vardır. Fakat biz en fazla kullanılan metoda değineceğiz. Vücudunuzu rahatsız eden tüm takılarınızı çıkartın göz kapaklarınıza direk ışık vurmayacak şekilde odayı karartın. Başınız kuzeye gelecek şekilde sırt üstü yatın ve tüm elbiselerinizi çıkartın. Fakat vücut ısınızı normal seviyede tutacak şekilde ayarlayın. Nerede ve hangi zamanda olursa olsun mutlaka rahatsız olmayacağınızı bildiğiniz bir yerde olun. Rahatlama durumuna geçin. Nefesinizi yarım açık dudaklarınızdan alıp verin. Ayağınızdan alnınıza kadar nokta olarak düşünün ve zihinsel gücünüzle bedeninizi bir metre yukarıda olduğuna odaklanın. Ayaklarınızın üzerine doğru doğrulduğunuzu düşünün ve buna odaklanın.

Ters algı metodu

Kuzeye doğru yatış pozisyonunuzu güneye doğru yatmış gibi düşünerek beyninizi aldatmaya çalışın. Beyniniz devamlı kuzeye doğru olduğunuzu ispatlamaya çalışacaktır. Beyninizi inandırmaya başladığınız andan itibaren titreşimlerle beraber yükselmeyi gerçekleştirin yükselmede zorluk çekiliyorsa her nefes alış verişinizde biraz daha hafifleyip yükselmenize odaklanın. Yükselmenin diğer yolu ise yukarıda asılı bir ipi çektiğinizi düşünmektir. Eğer titreşimler halen oluşmamışsa ipi her çektiğinizde belli bir rahatlama ve titreşimler meydana gelecektir. Ayrılma tam olarak gerçekleştiğinde görüntüler ve uğultular başlayacaktır. Artık yapmanız gereken tek şey düşüncelerinize hakim olmak ve uçuş provalarıdır.

Ruhun bedenden ayrılma sırasında neler hissedilir?

Vücudunuzdaki tüm kasların ve hücrelerinizin yavaş yavaş uyuştuğunu hissedeceksiniz. Kulakta çınlama ve tüm vücutta sakinleşme, kendini salma, baş dönmesi ya da vücudun spiral bir şekilde dönmeye başlaması çıkış belirtileri arasında sayılabilir. Hafifleme hissi oluştuğunda nefes sistemini bozmadan nefesinizi tutun ve devam edin ve eğer çıkış başaralı olmazsa tekrar yeni belirtileri bekleyin.

Astral seyahat ile nerelere gidilir?

Gerçek Dünya

Bu seyahat türünde o an gerçekleşen ve yaşayan kişilerin yanına veya olay anına gidilebilen seyahat türüdür. Eğer gerçekten odaklanırsanız sizden kilometrelerce uzaktaki bir arkadaşınızın yanına gidebilirsiniz. O an olmak istediğiniz yeri düşünürsünüz ve o mekanda olabilirsiniz.

Düşler Dünyası

Kendiniz ile korkularınızın baş başa kaldığı yer olarak da bilinir. Gerçek dünyada neyden korkuyorsanız astral seyahat sırasında onlarla karşılaşabilir hatta yüzleşmek zorunda bile kalabilirsiniz. Eğer anlık olarak bile aklınızdan bir korkunuz geçse o korkuyla baş başa kalabilirsiniz.

Not: Astral seyahat ciddi bir eylemdir. Bu alanda uzman birinden yardım almakta her zaman fayda vardır.

YORUMLAR

BLOGGER: 38
 1. Ya ben bunu daha karmaşık birşey zannederdim. Biz küçükken yapmaya çalışırdı arkadaşlar iyi hatırlıyorum boyna falan vuruyorlardı sanırım. Bu kadar kolaymıymış yaa. Şey derlerdi bide ölebilirsin astral seyahat sırasında, ruh geri gelmezse vs. Ey gidi çocukluk yaaa. Çok sağolun bu bilgilendirme için baya öğrendim yani :)

  YanıtlayınSil
 2. Şimdiye kadar bu tarz konulara pek yönelmesem de aslında ilgi çekici bir konu. Güzel açıklamanız için teşekkür ederim.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Aslında güzel konu. İlginizi çekmemesine rağmen zaman ayırıp okudugunuz için tekrar teşekkür ederiz.

   Sil
 3. İnsan okurken bile tedirgin oluyor ya. Ama kulağa hiç de fena gelmiyor. İstediğim zaman istediğim yerde olma fikri muhteşem :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aslında evet çok güzel bir duygu istediğin zaman istediğin yerde olmak. Ama onu gerçekleştirme aşamaları biraz ürkütücü.

   Sil
 4. Aslında tedirgin edici . Tek başına olmamak lazım bence. Bende gençken bazı anlarda sanırım bilmeden kendimi dışarıdan gözlüyordum çünkü o anları hatırladığımda hep kendimi 3. göz olarak görürüm.
  ya da bu başka bişey mi bnilemedim şimdi :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok haklısınız. Yazımızın sonunda dediğimiz gibi bu alanda kendini geliştirmiş kişilerden yardım almak lazım.

   Sil
 5. Bu hızla giderseniz çok popüler bir sayfa olacaksınız. En iyisi ben kendime ön taraflardan bir yer alayım

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. :) İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. O güzel günleri birlikte görmek dileğiyle...

   Sil
 6. En çok ilgimi çeken konulardan biri

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aslında çoğu kişinin merak ettiği bir konu o yüzden değinmek istedik.

   Sil
 7. Tamamen ruh ve beden ayrılması ürpertici denemesini bile yapmam.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Düşününce biraz ürkütücü ama çok heyecanlı duruyor.

   Sil
 8. Merak ettiğim konulardan birisi hem dikkat çekiyor hemde korkutuyor insanı birazda olsa

  YanıtlayınSil
 9. Aslında bu konu ilgimi çekiyor ama gerçekten ürkütücü. Ben yalnızca yazılanları okumayı veya bununla ilgili konudaki filmleri izlemeyi tercih ederim. Mümkünse yaşamayayım böyle bir şey. benim bünye kaldırmaz. Bir yarım aklım var o da gitmesin sonra :):)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bu konuda çok iyi filmler de var sizin dediğiniz gibi izlemesi heyecanlı ve ürkütücü.

   Sil
 10. Ay benim evde iki tane ergenim var durup durup astral seyahat yaptın mi anne biz yaptık deyip duruyorlar aaaa duyunca bile ürperdim birde yapıyoruz diyorlar ya şaka mi diyorlar bilmiyorum 🤷‍♀️

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aslında meraklı olmalı güzel bir şey ama bu işin ciddiyetini bilmeleri lazım yazımızda da dediğimiz gibi gerekirse uzmanlardan yardım alınmalı.

   Sil
  2. Tekrar tekrar sordum ısrarla yok anne öyle kolay bir şey değilmiş dediler yanı yapmamışlar aman dedim bilmediğiniz seylere kalkışmayın
   Ve yazınızı tavsiye ettim biri okudu ama digeri okuyacakmış hala 🙈

   Sil
  3. Bu işi yapmak profesyonellik gerektirdiği için çocuklarınız için endişeye kapılmanıza gerek yok. Tavsiye için teşekkürler :)

   Sil
 11. korkarım böyle şeylerden ..herkes evinde otursun :))

  YanıtlayınSil
 12. Denedim ama bir sonuç alamadım hemde kaç kere yani, eksik bir şeyler var ama ne bulamadım siz denediniz mi?... Ayrıca takibe aldım bana da beklerim...Selam ve Dua ile...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Üst yorumda sorunuzun cevabını açıklamıştım isterseniz oraya bir bakabilirsiniz. Her zaman söylüyoruz yapılanları yapıyorum kesin olması lazım değil olay. Olay birazda kendimizde. İnanmamız gibi mesela ve bunun gibi niceleri.

   Sil
 13. okurken kalbimin güm güm atması kaç puan?:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten inanıyoruz güm güm kalbinizin atmasına :) Yazarken biz de sıkıntılı kalp atışları yaşadık :)

   Sil
 14. Astral seyahat hakkında araştırma yaparken gerçekten işime yarayan bilgiler elde ettim harika bir konuyu ele almışsınız

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yardımcı olabilmemize çok sevindik. Umarım işinize yaramıştır. Teşekkürler.

   Sil
 15. Bende deneyimlemek istiyorum astral seyehati. Ortamim şuan uygun değil ama uygun olduğumda mutlaka denemek istiyorum

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bu işin profosyolinden de yardım almanızı tavsiye ederiz.

   Sil

E-posta ile bizi takip ediniz

Ad

1. sınıf,15,2. sınıf,5,3 Boyutlu Şekiller,1,3. sınıf,9,4 işlem,1,4. boyut,1,4. sınıf,3,5E Modeli,7,5E Modeli Ders Planı,7,Açı Çeşitleri,1,Açılar,1,ağırlık,1,aile,1,akran,1,aktar,2,apollo 12,1,asteroit,1,astral,1,astral seyahat,1,astral seyahat teknikleri,1,astroloji,1,ay,1,ay olmasaydı,1,Aydınlatma,1,beden,1,Beden Eğitimi,3,Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi,3,besin,1,Bilim,9,Bira Mayası,1,Birlik,1,bitki,2,böbrek,1,böbrek taşı,1,Böbrek Taşı Nedir?,1,Bölme,1,Çarpma,1,çekim gücü,2,çekim kuvveti,1,çevre,1,Çıkarma,1,çocuk eğitimi,1,çöp değiliz,1,Deneyler,1,denge,1,Deprem,1,ders planı,22,diyaliz,1,Doğal Afetler,1,Doğal Sayılar,1,Drama,3,Duygu Maskesi,1,Duygular,1,dünya,1,Dünya'nın dönüşü,1,Dünya'nın Yapısı,1,ebeveyn,1,Eğitim,35,Eğitsel Oyunlar,3,Ekvator,1,empati,1,endüstri 4.0,1,Eşlik,1,Fare Yuvası,1,Fen Bilimleri,7,Fermantasyon Deneyi,1,g harfi,1,g sesi,1,gaz birikimi,1,Geometrik Cisimler,1,geri dönüşüm,2,geri dönüşüm etkinlikleri,1,geri dönüşüm konusu,1,gökyüzü,1,Görsel Sanatlar,1,h harfi,1,h sesi,1,harf,1,harf küpü,1,harf küpü materyali,1,harf öğretimi,5,hayat,1,hayat bilgisi,4,Hayata Dair,1,Hayata Dair Sözler,1,hece,1,Hece Küpü,1,hece küpü materyali,1,huzur,2,hüzün,1,ı harfi,1,ı sesi,1,ışık yılı,1,İlk Okuma Yazma,5,kanser,1,Kara delik,1,Karışım,1,Karışımlar,1,kütle,1,Levhalar,1,Maddenin Halleri,1,Maddeyi Niteleyen Özellikler,1,Mantar,1,Matematik,10,materyal,13,materyal tasarım,8,Mayalanma,1,meditasyon,1,merkez,1,Mevsimler,1,mutluluk,2,nasıl olmalı,1,Nasıl Oluşur?,1,newton,1,Onluk,1,Onluk Birlik,1,ot,2,Oyun,3,Oyun Öğretimi,3,Oyun Örnekleri,3,Örüntü ve Süslemeler,1,p harfi,1,p sesi,1,Paket Oyunu,1,Pangea,1,Petrol,1,petrolün önemi,1,rahatlama,1,robot,1,robotlar,1,Rüzgarlar,1,Saf Madde,1,Saf Madde ve Karışım,1,Saf Madde ve Karışımlar,1,Sağlık,3,sağlıklı hayat,1,sanayi,3,Ses,1,ses öğretimi,5,Ses Şiddeti,1,Ses Teknolojileri,1,Ses Titreşimleri,1,Sesin İşitmedeki Rolü,1,spiral,1,Susuzluk,1,şifalı bitkiler,1,şifalı otlar,1,Takvim,1,Takvim Materyali,1,taş,1,tedavi,3,teknoloji,2,Toplama,1,Trafik Güvenliği,1,Trafik Işıkları,1,Trafik Levhaları,1,Trafik Maketi,1,Tsunami,1,Türkçe,2,Uzamsal İlişkiler,1,uzay,2,uzay boşluğu,1,uzayda zaman,1,Uzunlukları ölçme,1,Varlıkların Hareket Özellikleri,1,yapay zeka,2,Yaşam,2,yer çekimi,1,yıldız,1,yıldız sistemi,1,z harfi,1,z sesi,1,zaman bükülmesi,1,Zaman ölçme,1,
ltr
item
Bilgibirlik: Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır?
Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır?
Astral Seyahat Nedir? Nasıl Yapılır? Astral seyahat ruhun bedeni terk etmesidir yani farklı bir boyuta geçmesidir.
https://1.bp.blogspot.com/-pL1aZ2zey8M/XsDSRBo2ZDI/AAAAAAAAAPk/iNqr6omQza0gQEACvAfxWyKQDIMVPO0kACNcBGAsYHQ/s1600/Astral%2BSeyahat%2BNedir%2BNas%25C4%25B1l%2BYap%25C4%25B1l%25C4%25B1r.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-pL1aZ2zey8M/XsDSRBo2ZDI/AAAAAAAAAPk/iNqr6omQza0gQEACvAfxWyKQDIMVPO0kACNcBGAsYHQ/s72-c/Astral%2BSeyahat%2BNedir%2BNas%25C4%25B1l%2BYap%25C4%25B1l%25C4%25B1r.jpg
Bilgibirlik
https://www.bilgibirlik.com/2018/12/astral-seyahat-nedir-nasil-yapilir.html
https://www.bilgibirlik.com/
https://www.bilgibirlik.com/
https://www.bilgibirlik.com/2018/12/astral-seyahat-nedir-nasil-yapilir.html
true
9222046224268905795
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Devamı Reply İptal Delete By Ana Sayfa PAGES YAYINLAR View All BENZER YAYINLAR ETİKET ARCHIVE SEARCH ALL POSTS İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfa Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy